Yhteystiedot

Tärkeimmät kontaktit

Myynti ja hallinto

Anita Reittu-Uotinen
Myynti ja projektointi
+358 40 512 0847
anita.reittu@mainosvisitor.com

Velipekka Keskiväli
Myynti ja projektointi
+358 40 759 4885
velipekka.keskivali@mainosvisitor.com

Juha Simola
Myynti ja projektointi
+358 50 431 0350
juha.simola@mainosvisitor.com

Pia Aikasalo
Myynti ja markkinointi
+358 44 731 5225
pia.aikasalo@mainosvisitor.com

Jari Saari
Myynti ja markkinointi
+358 44 777 1262
jari.saari@mainosvisitor.com

Jussi Vahe
Myyntijohtaja
+358 40 821 8117
jussi.vahe@mainosvisitor.com

Jari Vaalajoki
Liiketoiminnan johto, hpj.
+358 400 717 508
jari.vaalajoki@mainosvisitor.com

Somistamo

Tapio Teliranta
Somistamopäällikkö
+358 40 514 3710
tapio.teliranta@mainosvisitor.com

Johanna Jattu
Näyttelysomistaja
+358 44 777 1260
johanna.jattu@mainosvisitor.com

Kiira Hiekkanen
Näyttelysomistaja
+358 44 777 1260
kiira.hiekkanen@mainosvisitor.com

Johanna Penttinen
Näyttelysomistaja
(opintovapaalla)
johanna.penttinen@mainosvisitor.com

Tuotannon johto

Kari Irri
Tuotannonjohtaja
+358 40 547 1928
kari.irri@mainosvisitor.com

Marko Mäkelä
Projektinhallinta
+358 40 834 7098
marko.makela@mainosvisitor.com

Riku Hietala
Projektinhallinta
+358 40 536 4965
riku.hietala@mainosvisitor.com

Laskutustiedot

VERKKOLASKUT

Verkkolaskujemme osoitteena on OVT-tunnuksemme:
Mainos Visitor Oy
003709367829

Operaattorina käytämme:
OpusCapita Group Oy
003710948874

PAPERILASKUT

Mahdollisten paperilaskujen osalta lasku tulee osoittaa:

Mainos Visitor Oy
PL 36657
00063 LASKUNET

(Huom. Käyntiosoitteemme ei ole laskutusosoite.)

Käyntiosoite ja muut yhteydet

Mainos Visitor Oy
Vaihdekatu 1
15520 Lahti

Puhelinyhteydet:
MV-keskus: 0290 803 100, fax: 0290 803 101
MV-somistamo: 0290 803 120
MV-tuotanto: 0290 803 130

www.mainosvisitor.com
www.mainosvisitor.fi
www.messuosastot.fi

Ota yhteyttä!

Osaamista, taitoa ja rohkeita ideoita!