Yhteystiedot

Tärkeimmät kontaktit

Myynti ja hallinto

Velipekka Keskiväli
Myynti ja projektointi
+358 40 759 4885
velipekka.keskivali@mainosvisitor.com

Anita Reittu-Uotinen
Myynti ja projektointi
+358 40 512 0847
anita.reittu@mainosvisitor.com

Matti Hoikkala
Myynti ja projektointi
+358 41 507 5075
matti.hoikkala@mainosvisitor.com

Janina Niittymäki
Myynti ja projektointi
+358 44 493 8292
janina.niittymaki@mainosvisitor.com

Juha Simola
Myynti ja projektointi
+358 50 431 0350
juha.simola@mainosvisitor.com

Hanna Karmala
Myynti ja projektointi
+358 44 790 9625
hanna.karmala@mainosvisitor.com

Jari Saari
Myynti ja markkinointi
+358 44 777 1262
jari.saari@mainosvisitor.com

Jari Vaalajoki
Liiketoiminnan johto, hpj.
+358 400 717 508
jari.vaalajoki@mainosvisitor.com

Somistamo

Johanna Jattu
Somistamopäällikkö
+358 44 777 1260
johanna.jattu@mainosvisitor.com

Vesa Laari
Näyttelysomistaja
+358 44 777 1260
vesa.laari@mainosvisitor.com

Tapio Teliranta
MV Somistamo, hallinto
+358 40 514 3710
tapio.teliranta@mainosvisitor.com

Tuotannon johto

Riku Hietala
Projektinhallinta, työnjohto
+358 40 536 4965
riku.hietala@mainosvisitor.com

Kiira Hiekkanen
Projektinhallinta, työnjohto
+358 44 777 1260
kiira.hiekkanen@mainosvisitor.com

Marko Mäkelä
Työnopastaja
+358 40 834 7098
marko.makela@mainosvisitor.com

Laskutustiedot

VERKKOLASKUT

Verkkolaskujemme osoitteena on OVT-tunnuksemme:
Mainos Visitor Oy 003709367829

Operaattorina käytämme: Apix Messaging Oy
(003723327487)

Mikäli käytätte operaattorinanne Danske Bank Oyj,
Handelsbanken, Paikallisosuuspankit tai Säästöpankit
verkkolaskuosoite on: 003723327487 DABAFIHH

PAPERILASKUT

Mahdollisten paperilaskujen osalta lasku tulee osoittaa:
Mainos Visitor Oy
PL 16112
00021 LASKUTUS

Sähköpostiskannauksena osoite:
003709367829@procountor.apix.fi

(Huom. Käyntiosoitteemme ei ole laskutusosoite.)

Käyntiosoite ja muut yhteydet

Mainos Visitor Oy
Vaihdekatu 1
15520 Lahti

Puhelinyhteydet:
MV-keskus: 0290 803 100, fax: 0290 803 101
MV-somistamo: 0290 803 120
MV-tuotanto: 0290 803 130

www.mainosvisitor.com
www.mainosvisitor.fi
www.messuosastot.fi

Ota yhteyttä!

Osaamista, taitoa ja rohkeita ideoita!